Kitaplarınız Lisans mı, Ön Lisans mı, Ortaöğretim mi?

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek kitaplarımızın tamamı lisans, ön lisans ve ortaöğretim KPSS ile uyumludur. Bu üç KPSS türünde de müfredat tamamen aynıdır. Sınavların zorluk dereceleri de yıldan yıla değişmektedir. Lisans sınavının diğer sınavlara göre daha zor olduğu düşüncesi yanlıştır. Bazı yıllar lisans sınavı daha zor olurken bazı yıllar ön lisans veya ortaöğretim daha zor olabilmektedir. Kendinizi en zor sınav sizin sınavınız olacakmış gibi hazırlamanızı öneririz.

 

Kitaplarınız KPSS çalışırken yeterli olur mu?

Web sitemizdeki konu anlatım olan kitapların tamamı pratik notlar şeklindedir. Hepsinde tüm konular var fakat detay bilgilerden arındırılmış özet şeklindedir. Daha çok pratik şekilde netlerinizi arttırmaya yönelik kitaplar olduğu için yardımcı kaynak olarak veya genel tekrar amaçlı kullanırsanız çok daha fazla verim alırsınız.

 

Siparişim ne zaman elimde olur?

Siparişiniz en geç ertesi iş gününde kargoya verilmektedir. Kargoya verildikten sonra tahmini teslim süresi 1-4 iş günüdür.

 

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo firmaları ile çalışmaktayız.

 

Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Evet, siparişinizde PTT Kargo seçerseniz köyler dahil Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyoruz. Yurtiçi Kargo'nun teslimat yapamadığı bölgeler olabilmektedir. Yurtiçi Kargo'nun teslimat yapamadığı bir bölgede ikamet ediyorsanız kargonuz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine gönderilmektedir.

 

Kapıda Ödeme yaptığımızda neden ek ücret alınıyor?

Kapıda ödeme ücreti kargo şirketlerinin hizmet bedeli olarak aldığı bir ücrettir. O yüzden kapıda ödeme ücretlerini biz belirlemiyoruz.

 

Siparişimi herhangi bir kargo şubesine gönderseniz ben oradan alsam olur mu?

Evet. Siparişinizi şubeden alabilirsiniz. Ödemeyi şubede yapmayı seçerseniz kargo şirketi tarafından kapıda ödeme ücreti yine alınacaktır. Sistemin adı "Kapıda Ödeme" olduğu için müşterilerimiz ek ücret ödememek için şubede ödemeyi seçebilmekte fakat bu ücret kargo şirketi tarafından hizmet bedeli olarak alındığı için şubede ödeme olsa da sizden tahsil edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR