2024 KPSS'nin Anahtarı Pratik 5'li Hafıza Teknikleriyle Müzik Destekli Set
2024 KPSS'nin Anahtarı Pratik 5'li Hafıza Teknikleriyle Müzik Destekli Set

2024 KPSS'nin Anahtarı Pratik 5'li Hafıza Teknikleriyle Müzik Destekli Set

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺600,00
İndirimli : ₺329,90
₺36,66 'den başlayan taksitlerle

 ISBN  Set
 Sayfa Sayısı  5 Kitap Set
 Ebat  16x24 cm
 Yazar  Komisyon
 Marka  Anahtar Kitap, Kr Akademi


:

Açıklama

  • KPSS Pratik 5'li setimizde tarih, coğrafya, vatandaşlık, türkçe ve matematik derslerinin pratik notları yer almaktadır. Bu setimiz sıkılmadan hatta eğlenerek ders çalışabilmeniz için hazırlanmıştır.
  • Kitaplardaki tüm bilgiler güncel müfredata uygundur. Tüm konular detay bilgilerden arındırılmış özet şeklinde yer almaktadır. Uzun uzun ve sıkıcı anlatımlar yer almamaktadır.
  • Prratik şekilde netlerinizi arttırmak ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız bu setimiz tam size göre.
  • KPSS Pratik 5'li setinin en önemli özelliği ise müzik destekli olması. İçlerinde birçok konu için özel olarak bestelenmiş şarkılar bulunmaktadır. Bu şarkıları dinleyerek sınavda çıkması en muhtemel olan bilgileri çok kısa sürede ezberlemeniz mümkün olmaktadır.
  • Şarkıları dinlemek için telefonunuza herhangi bir qr kod okutucu program indirmeniz ve kitaptaki ilgili alanlardaki qr kodları uygulama içerisinde okutmanız yeterlidir.
  • Ayrıca seti satın aldığınızda tüm şarkıların mp3 linkleri de tarafınıza iletilecek ve sınav bitse dahi ömür boyu dinleyebileceksiniz. Üstelik şarkıları dinlerken şarkı sözlerini de kitaptan takip edebileceksiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR